Avatar uživatele
LubosHa

Jakou motorovou pilu?

Na takové to občasné řezání.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3557 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na občasné řezání plně postačí nějaká hoby. Velikost musíš zvolit podle toho, co budeš nejčastěji řezat. Osobně jsem příznivcem Husgvarny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Pokud máš dosah elektřiny, tak si kup elektrickou, je lehčí a lépe se s ní řeže a je levnější. Do 3000 koupíš značkovou. My máme už 10 let Narex, zatím bez poruchy, jen brousíme řetěz.

Benzínové jsou podstatně dražší, ty hobby jsou dost poruchové a Husqvarna je zase drahá. Kup si v každém případě s kratší lištou, ta dlouhá u levných pil vibruje:-((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PlayStationa

Já bych ti doporučil tuhle http://penzo-pily.cz/retezove-pily-k_11181/motorove-pily-k_10517/2/bt-1250-45-cs-retezova-pila-s-benzinovym-motorem-z_45457/ , tu používám pro svoje potřeby – sem tam něco nařezat. Jinak je ale spousta kritérií, zkus trochu pogooglit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

podle toho ale co.jestli něco slabýho nebo silný průměry. Pily se liší výkonem,délkou lišty a taky použitím. Jako lesák bych kupoval bu´d Stihl nebo Husqvarna,čínský pily nemají smysl ani na občasné řezání.
např Stil MS 231 nebo stihl ms 251,z těch lepších hobby MS 271.
Pila je ovšem věc za kterou se vyplatzí připlatit.
Samozřejmě nemá smysl kupovat třeba Stihl MS 880 ale za těch třeba 15 táců je ideální volba.I s takovou pilou jdou pak i kácet stromy tak do průměru 1m kdyby bylo potřeba.
Doplňuji:
Jinak elektrickou pilu bych nechtěl ani zadarmo!!

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych ti doporučil jedině tu z filmu Texaský masakr motorovou pilou!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bukvice

Zde je pár nápadů na morovou pilu http://utulny­dum.cz/clanek/Kra­jejte-polena-jako-maslo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1869 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek