muhamed

Jakou motorku od 15…

Za pul roku bych si chtel udelat ridicak na motorku 125ccm, ale nevim jakou hlavne bych nechtel skutr, ale nenasel jsem zadnou s automatem. A musi to byt s automatem? Diky kdyz tak mi dejte nejakej link s motorkou
Doplňuji:
Od ledna se ten zakon meni

Odpovědi
kobranek

Najdi si nějakou. :)

anonym

V 15 nemůžeš mít 125. Můžeš mít skupinu jen Am a to je do 50 ccm konstrukční rychlost do 45 km/h

Doplňuji:
aha tak v tom mám mezeru to nevím,že se mění

BANAN93

já jezdil od 15ti na tomhle http://www.you­tube.com/watch?v=9tHGOT0­FiCM a nikdo mi neřek že musim mít babetu
Doplňuji:
je to dobrý jezdí to tak 105km/h ale pak až se naučíš tak v 17– 18ti určitě prodej a kup silnější