SpiderRoy

Jakou motorku můžu řídit?

Zdravím,12.7. jsem si šel pro řidičák ( sk. B , C ) ,a zajímá mě, jakou motorku mohu řídit.Chtěl bych si třeba koupit Mustang 50tku.. to můžu? Nebo jakkoukoliv Jawu 50/20 nebo 50/21 .. Taky můžu?
Doplňuji:
Záleží při tom i na kW ?

Odpovědi
Funna

k Béčku jsou ještě motocykly s objemem do 50cm3 a konstrukční rychlostí do 45km/h…ale mustang má větší rychlost, ne? omezení „jen“ na obsah motoru platí u starších řidičáků, tebe už se to netýká…