Rokio

Jakou/kterou mi doporučujete vysokou školu?

Kdybych se rozhodl jít po maturitě na vysokou školu, kterou byste mi doporučili? Maturitu budu mít za týden nebo dva.

Mám dobré technické myšlení, ale mírně podprůměrné sociální dovednosti. Moje paměť a pozorností schopnosti jsou nad průměrem. Moje pracovní tempo je průměrné (zdroj: poslední IQ test).

Nechtěl bych studovat vysokou školu, kde je těžká matematika.

Nejlepší odpověď
Drap

Na základě tvých otázek a důkladném zvážení bych nedoporučoval žádnou vysokou školu a pokud možno ani žádné potomky.

Další odpovědi
da ny

Přihlášky na VŠ sis zřejmě již dávno v řádném termínu podal......
Na většině VŠ se musíš minimálně v 1. semestru „prokousat“ náročnou matematikou (síto). Tak hledej na internetu ;) (můžeš být třeba archeologem, hrát divadlo bys nechtěl?)
Také jsou odborné VOŠ
🙂

MobilManiak

Nejde ti matika, co ale studovat češtinu? Nebo dějepis, zeměpis, cokoli, co ti jde, pokud chceš jít na VŠ. Hodně štěstí u maturity!

Kelt

Co jsi za člověka, který se svěřuje se všem ostatní a nechá, možná nenechá se jimi ovlivnit. Sám musíš nejlíp vědět, co bys chtěl dělat a co ne. Necituj tady nějaké blbosti z testů, že jsi dobrý v A a špatný v B. Jdi na technický směr, ale rozhodovat ses měl už dříve. informovat se na daných školách. To za prvé.
Pokud máš nějaké své hodnocení, kde znáš své klady a zápory mohl bys toho využít a to tak, že se budeš snažit posílit klady a omezit zápory – třeba to k něčemu bude. Pokud se bojíš matematiky, že je těžká, tak to daleko nedotáhneš.