Jakou maximální velikost může mít registr Windows? Je to různé podle OS, případně jeho modifikacích?

Dal jsem si systémové informace a ukázalo mi, že může být max. 1330 MB (vista home premium).
Doplňuji:
Teoreticky, co se stane při zaplnění registru? Nebude fungovat asociace souborů, nebude cesta k aplikaci apod.

Nejlepší odpověď
www

Je to rozdílné podle systému i modifikace.
Max. velikost jednotlivých variant ale neznám. Nemám potřebu znát, HDD je dostatečně veliký a v případě nutnosti si Win samy řeknou co je potřeba udělat.