Jakou máte zkušenost s tím, když se otupí keramický nůž? Jak nabrousit doma? Jak dlouho vydržel do prvního broušení?

Nejlepší odpověď
BIGFOOT

Keramický nůž je trvale ostrej a nesmí se brousit. Je to nedokonalá náhrada pazourku,kterej je samočinně antiseptickej. Kdybych vraždil,vraždil bych pazourkem,aby ten mrtvej nedostal infekci.:))) BIGFOOT

Další odpovědi
Michal

Tento nůž bych si nikdy nekoupil!Prý je na to speciální brousek,ale nevím to určitě.

Polaskova44

Před několika lety jsme doma měli sadu keramických nožů, ale bohužel nám teda dlouho nevydržely. Teď zase používáme klasické. Ty když se otupí, tak na ně alespoň není potřeba žádný speciální brousek. Já mám například úplně obyčejný za pár stovek, který jsem vybrala na základě tohoto porovnání https://www.tes­tino.cz/brousky-na-noze a nemůžu si stěžovat.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.