kaolin

jakou mate zkušenost s programem EPPRIT nabizi 3 noclehy zdarma pro 2 osoby ve 14 zemích Evropy

mam dostat volnaska pro dvě osoby na tři dny a v tom mají být i 2 jídla denně je to pravda nebo zase jenom bublina ?At mi odpoví jen ti kteří to znají a kteří s tím mají zkušenosti nepotřebují DOBRE rady od radílků

Nejlepší odpověď
queria

Krátké hledání ukazuje na rozsáhlý článek „Gratulujeme, vyhráli jste!“ na mesec.cz.

Zdroj: www.mesec.cz/clan­ky/komise-evropskeho-programu-dovolena-pro-ty-co-se-nachytaji/