david22

Jakou máte zkušenost s přípravou pizzy v mikrovlnce ?

Koupím si v supermarketu běžnou pizzu, jak ji mám upéct?

Nejlepší odpověď
Conchus

Ne, zkus návod

Další odpovědi
www

Lze to, ale ne na mikrovlny, péct klasicky v mělké nádobě na pizzu.

M.

Když už, tak spíš do normální trouby. V mikrovlnce to jednou udělal bratr (blb) a měl ji neuvěřitelně suchou.

ReHu

Co znamená běžnou pizzu?
Zmraženou syrovou nebo zmraženou hotovou nebo jinou?
Já občas koupím mraženou hotovou a připravím jim na Crispu a je skvělá.

elektrikář

Udělej si kvásek droždí trochu mléka hladkou mouku 1 lžíci cukru.Zamíchej kynuté těsto vyválej přenes na plech těsto potři olejem, kečupem polož na ně udušené žampiony pórek cibulí muže se na to vyklepnout i syrové vejce,salám syrovou papriku rajčata na plátky okraje těsta potři olejem Dávám to na celý plech do trouby posypu trochou soli pepře a oregána nechám v teple ještě nakynout Peču 200°C 15 minut posypu strouhaným sýrem a ještě dalších 15 min peču až zezlátne sýr a okraje Je to lepší jak z krámu.Přeji dobrou chuť

egroups

V supermarketu běžnou pizzu nekoupíš.

anonym

:))

david22

To byla normální otázka zaměstané ženy v domácnosti. (Škoda, že jméno Davida není v ČR příliš rozšířeno)

anonym

:)