setapouch

Jakou máte zkušenost s kolíčky na ponožky?

Přemýšlím, jestli ty kulaté (na např. http://www.po­nozkove-kolicky.cz/ ) udrží tvar alespoň nějakou rozumnou dobu. Nebo můžete doporučit jiné? A kde je koupit?
Doplňuji:
Tyhle jsou určené do pračky.

Nejlepší odpověď
Hykam

Používám normální kolíčky, obě ponožky sepnu dohromady na sušák, po uschnutí zabalím do sebe, investice pár korun oproti těmto, které vycházejí cca 15 – 20 Kč/ks
Doplňuji:
Podle mne se v pračce ponožky na těch „kolíčkách“ stejně neudrží, vytřídit se musí stejně a je jedno, jestli před vypráním, nebo po vyprání, navíc přehrabovat se ve vypraných ponožkách je přece jen příjemnější 🙂

Další odpovědi
ratava

Ty jo, něco takového by mě nenapadlo ani koupit… při představě, že pak po čase kupuji nejen nové ponožky, ale i kolíčky… mi to připomíná stejný nápad, jako „loupač hrášku“ :o)

U nás se ponožky perou v takové síťce… díky tomu se nám přesunul Fuskašotek z pračky na prádelní šňůru (či šuplíku), protože ty ponožky prostě ne a ne po čase spárovat… s kolíčkem by se přesunul někam na cestu mezi nošení a odhození do prádelního koše… sice je to minimální vzdálenost, ale v ponožkové realitě nepřekonatelná…
což teprve v ponožkové realitě s kolíčkem…

:o)

Pepa25

Máme zkušenost: dostali je děti, ale jiné, než odkazované, špinavé ponožky tím provlekly a daly do prádla. Docela je to bavilo, ale zas taková úspora v párování to není, zase se to musí provlékat …

setapouch

Ono je to tak, ze sundam z nohou ponozky, sepnu je kolickem, dam je vyprat, ususim, i s kolickem je dam do skrine. Rano je vezmu ze skrine, sundam kolicek a tak dokola (samozrejmě s vicero ponozkami :D ). Odpada trideni, protoze pary jsou prave na tech koliccich.

Hykam

Tak se potom poděl o zkušenosti s těmito kolíčky, vypadá to, že zatím nikdo zkušenosti nemá.

setapouch

Už asi rok používám jiné, podobné klasickým, k plné spokojenosti. Ale potřebuju jich víc a tyto nebyly kupované v ČR.