klarinka21

jakou mate zkusenost s kocarkem VEKTOR PRO 2011 porad vaham a potrebovala bych poradit diky moc

Odpovědi
Alesh

Myslíš tenhle viz odkaz?
Čili trojkolka s otočným předním kolečkem? Kde s tím budeš jezdit? Ve městě, kde jsou všude perfektní nájezdy na chodník? Protože jestli ne, tak se z toho zblázníš, neboť o to kolečko to nevzepřeš. Aretace ti moc nepomůže a jestli do toho ještě napadne sníh, no tak to si opravdu „užiješ“! Osobně doporučuji 4 velká kolečka a pevné nápravy.

Zdroj: http://kocarky­.heureka.cz/es­piro-vector-pro-2011/