www

Jakou máte tapetu na svém mobilu? Staženou animaci, obr. ap, nebo něco vlastního?

Musím mít totiž cosi vlastního, cizí nerad.

Nejlepší odpověď
beer

Vlastní obrázek z přírody a ten měním podle ročního období _-)

Další odpovědi
anonym

Vnučku s narozeninovým dortem. Vlastní. 🙂

marci1

Vlastní rodinnou fotografii.

Damiana

Po úžasném středečním koncertu Pet Shop Boys ve Varech moji společnou fotku s nimi. (Jelikož můj zaměstnavatel byl hlavním mediálním partnerem, vstup do backstage a pokec s mými největšími idoly nebyl problém 🙂
Na druhém telefonu mám foto našeho nového psího mimina:-)

Coliffe

Obyčejný obrázek na tři záložky :)