Avatar uživatele
stana73

Jakou máte tapetu na displeji?Máte vtipnou,uklid­ňující,nakopá­vací,nebo neutrální?

Měníte ji často?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, hanulka11, Radak, danny_el před 4782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
danny_el

na monitoru mam neutralni designovou tapetu, pro me je to to nejlepsi reseni…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tapet tam mám spoustu ted tam mám kočičku zabalenou v dece a tu si vždy měním za druhou kde jsou moje děti pohromadě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

na displeji mobilu – švestku na modrém pozadí, docela uklidňující, ale ono v tom mobilu nebylo příliš na výběr.

Zato na PC vždy nějakou provokující – léta jsem tam (až do dneška) měl kandidátku na Miss WonderBra, vynikající zpěvačku a zároveň nejkrásnější ženu – Ronnu Reeves v náznaku svlékání černé podprsenky. Teď ji vystřídala jiná sexy tmavovláska pro změnu s kvérem ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Na počítači mám takový vodopády, které uklidňují i nakopávají zároveň. Ještě mě nenapadlo ji měnit.
v mobilu mám fotky, co jsem s ním nafotila, teď to jsou moji kluci, když dodělali školu. Měním ji tam častěji, v zimě zimní, v létě letní motivy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lexa

Na monitoru PC mam surfarku na mori a na mobilu krasnou fotku nebe, co jsem si vyfotil. Nemenim je, jsem spokojeny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na monitoru to střídám,mám tam spoustu sportovních aut,fantasy tapety,obrázky vlků.Na mobilu mám nějakou silnici v Americe,tam mám na výběr z asi 5 pozadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Tapety na počítači neměním, je to pro mě něco jako můj pokoj… vybírám ji dlouho a pečlivě, ale pak vydrží. Za šest let, co mám vlastní počítač, jsem měla jenom tři. Nejprv systémovou windowsáckou – cosi jako modrej vesmírnej výbuch, pak jsem začala používat vlastní fotky. Nejprv detail nosu letadla z tak neobvyklýho úhlu, že skoro nikdo nevěděl, co to je (a hrozně mě bavilo pozorovat, jak lidi hádají :) , později nádhernej západ slunce z okýnka letadla s křídlem. Asi je hlavně uklidňující, má takový klidný barvy. A obrazově je taky fajn, pěkně se na ni skládaj ikony a je na ní přesně znát, kdy už je na ploše moc bordelu a měla bych uklidit :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tapety měním jak mě napadne, když něco pěkného vyfotím -dám si to na tapetu, převažují obrázky květin , přírody a fotky od moře, těmi se zahřívám a těším zase do tepla. Nyní mám rozkvetlou jarní zahrádku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek