Jakou máte současnou teplotu v bytě(domě) ?

U nás je 19.6 st.C a to od soboty netopím.

Nejlepší odpověď
chudst

Netopime; mame tu okolo 20–22'C.

Další odpovědi
dědapetr

22 stupnů taktéž netopím.

sejtanka

My topíme,máme malé děti-momentální teplota je 21°C,ale přez noc netopíme.

franku

To je někde uprostřed v paneláku?Já topím a mám 21–22°C

tuCZek

Celou zimu otevřená ventilačka a pod dvacet to nejde.

terry

Cca 20 – 21 st.C. Starý, ještě nezateplený barák a topím ☹.

FOG

Stejne jako je venku – 25 st.C

Marunka2

Přes den, když se nezatopí tak 18–19 stupňů C, ale na večer zatopit musíme aspoň na 23–24, aby ráno nebylo míň než těch 17–18 st.C
Zatepleno máme, ale domeček je malý, stojí osamotě u pole, takže ať vane odkudkoli, nic nás nechrání. No a máme malé dítě. Jakštakš se drží, ale nedá se říct, že by celou zimu přečkal ve zdraví.