vivatis2

Jakou máte sexuální orientaci?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

heterosexuál

Rozhodně hetero, ale ta otázka mi připomněla jeden vtip :))

Pohraniční kontrola:
„Name?“
„Abu Muhamad Dalah Salli.“
„Sex?“
„Four times a week.“
„No, no, no – not count: male or female?“
„Male, female … sometimes camel.“ :))

Další odpovědi
Valky

heterosexuál

Zkusila jsem to i se slečnou – jako experiment zajímavé.. Ale radši pořádnýho chlapa! :)))

filva

heterosexuál

Berušinka

heterosexuál

VampGirl

Zajímavý průzkum. 😁 Jen nevím, jestli bude někdo ochoten se přiznat ke druhé možnosti. 🙂

barnajka

Říkala jsem si úplně to stejný :))
Všimni si ale, že jak je tahle anketka zajímavá, účast je jakási…bídná. Že by ti mlčíčí nechtěli lhát-ale báli se říct pravdu? :DD Neeeee, sranda – doufám, že jsem teď někoho neurazila. Asi je to o tom, že sexuální orientace je pro většinu lidi soukromá záležitost a asi mají ten názor, že do toho nikomu nic není. Mají na to právo – a vlastně mají recht. Se vlastně divím sama sobě, že já žádný zábrany nemám a jsem tady o sobě schopná vyžvanit kdeco :D

VampGirl

Homosexuální člověk má hlavně strach z toho, jak se lidé okolo něj zachovají, když se ke své orientaci přizná. Někteří lidé to pochopí, třeba si s ním o tom i rádi popovídají, ale může se stát, že někteří lidé homosexuálním člověkem začnou pohrdat, psát mu ošklivé maily, utahovat si z něj… Lidé jsou různí a proto není lehké se ke své orientaci veřejně přiznat…