Avatar uživatele
Kamionacka09

Jakou mate radi zmrzlinu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, Tom20, Damiana, briketka10, Petra09 před 4371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nejlepší je u mě italská, v ostatních případech se jedná o náhražky… co se týče druhů – mezi moje nejoblíbenější patří čokoládová, citronová, višňová, kávová, kakaová a s vaječným likérem. Experimenty se slanými příchutěmi mě teda vůbec nelákají

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Hlavně dobrou,žádný ve vodě rozmíchaný vitacit,co se hned rozteče.Dobrá zmrzlina,i když roztaje,by si měla udržet tvar a nestékat.
A příchutě?U nás mají dobrou jogurtovou,va­nilkovou,kávo­vou,oříškovou­.To jsou moje oblíbené,ovocné mi moc nejedou.
Ale chtějí 14 korun za kopeček,tak si nechám zajít chuť,i když je pravda,že naberou kopec,nikoliv kopeček a neoškrabují tu lžíci,aby se náhodou nepředali.Prostě tam toho flákne tolik,kolik zrovna nabere

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Hlavně dobrou. Mám rád čokoládovou a všechny ovocné…nemusím vanilkovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Všechny. Hlavně staré, dobré, poctivé ovocné. Dnes jsou většina jen „smetanové“ a přichucené éčkama ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ááá přesný dotaz pro mne! Jsme s mužem velmi zmrzlinomilní a nejsme líní za touto dobrotou vyrazit i do dálek.
Miluji pistáciovou, ale s kousky drcených pistácií; karamelovou s proužky táhnoucího se extra hořkého karamelu; skořicovou; kaštanovou (to je něco!!), pravou vanilkovou, smetanovou.
Zbožňuji i sorbety, ale musí být poctivé! Černý rybíz, pomeranč, rakytník, angrešt, zázvor.
Teď budu sice sama proti sobě, protože riskuji nedostatek této lahůdky pro mne, ale nemůžu být zas tak chamtivá. Jestli budete mít cestu kolem, určitě se zastavte, ale připravte se na mega frontu!
http://www.zmrzlina-2ad.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nejvíce mi zmrzka chutnala což je s podivem v Norsku. Byla drahá, ale stála za to. Všechny co jsem tam ochutnal tak byly vyrobeny z kvalitního tučného mléka a nebyly moc sladké. Jinak jeden soukromník zemědělec v okolí co vlastní minimlékárnu tak vyrábí v letě vanilkovou. Jedna velká porce za dvacku a je člověk po obědě. Výborná.
Můžu všechny druhy, ale kvalitní ne oslazenou vodu s barvivem a chemickou příchutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

Ruskou zmrzlinu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

makovou a vlašskoořechovou :DD
Doplňuji:
citrónovou a Míšu..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

peprmintovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bůčkovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOX.IK

Magnum a tocena vodova nejlip lesni plody s citronem, co delaji ve Chlumci! MNAM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

To je dobrá otázka!Já určitě čokoládovou a hlavně poctivou.Co opravdu nemusim je citronová a meruňková zmrzlina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jogurtovou,nebo vlassky orech.s kusy vlasskych orechu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek