nikolkap

Jakou máte právě tet náladu?????

Jak vám je?

Nejlepší odpověď
kropitko

Zatím to jde,ještě se nepařím,to začne až po obědě,pak mi pere sluníčko přímo do pokoje. To se pak seberu a půjdu radši někam ven. Jinak mám dobrou náladu,malá je hodná a nezlobí,to také začne až odpoledne,až jí bude horko.

Další odpovědi
annas

Mohu mít špatnou náladu, když se pohybuji na Odpovědích?

BENYTA

…ani se neptej…

☹ ☹ ☹
Doplňuji:
A čím dál víc se to se..,tedy sype,tak přeji vám ostatním,at vám vydrží,at jsem tu dnes jediný pesimista…
A pozor na slunce,jak psal Miroslav,už tu máme ty pětatřicítky…
Jo,pětatřicátníci pořád nic 🙂

panenka

Já mám ted velmi dobrou náladu 🙂

pekynka

Jsem ráda, že jste dnes dobře naladěné, vždycky se na vás těším a zdravím. I mě je dnes skvěle, sluníčko i když horké vesměs všem svědčí , nabírejte do zásoby.

oskar

Pátek je můj oblíbený den a nálada suprová čekají nás dva krásné dny volna.

aramah

Já mám jako vždy náladu dobrou,není nic co by mně vadilo.A tak vám všem přeji krasný den!

anonym

Volny vikend,tak dobrou.

martina1

Mě je smutno.Holčina je u dědy na prázdninách a malého musí brát ven sousedka,protože já bych ho neuhlídala.Tak střídám gauč a židli u počítače a už mě z toho bolí celý člověk.Jinak dnes zase přitápějí.Ve stínu máme 26 stupňů.Nezávidím lidem ve městech…

quentos

po ránu to nestálo za mnoho, ale teď mi ji zved telefonát od šéfky ;{)>

elektrikář

Divnou, mněl jsem na chalupě vnoučata .Těšil jsem se na ně, uklízel,jsem starý mládenec.Párkrát bych je z chutí roztrhnul
vejpůl. Ráno v 10 šel ten větší 13 let nakoupit a vrátil se v 7 večer. Mouka smíchaná z bramborama a salámem. co z tou taškou dělal ví jen bůh.Trnul jsem celý den hrůzou aby se mu nic nestalo. Rozpatlali vteřinové lepidlo. Jak se dobývali do skříně rozbyli zámek.Padal jsem stále přez jejich boty. Zlobili z jídlem, nechal jsem je ať si nandaj podle své chuti. Stejně něco nechali na talíři. Utekli od toho jak prasata od koryta. Dnes je táta naložil a odvez nacházím tu zapomenuté věci, a je mi po nich smutno. Děděček

Jahoda

Už od rána mám hodně dobrou náladu. Dnes půjdu vyčistit bazén a napustím tam novou vodu 🙂 Ale zřejmě si budu muset počkat do zítřa, než se voda ohřeje. Navíc musím otestovat mé nové plavky 😁 Také Vám všem přeji příjemný a krásný letní den. 🙂

elektrikář

Takovou divnou. Mněl jsem na chalupě vnoučata,Těšil jsem se gruntoval jsem starý mládenec. Radost a starost, ten starší 13 let
šel nakoupit v 10 dopoledne, vrátil se v 7 večer. Celej den jsem mněl hrůzu co se mohlo stát. Volat na policiji? Nákup smíchanej dohromady mouka brambory salám Co s tím dělal
ví bůh.Odjeli zbírám zapomenuté věci, je mi smutno Dědeček.

BENYTA

Annas,tak vidíte,dnes naprosto postrádám jakékoli vtipné invence já,vaše odpověd mi připadá nejlepší – i nejvtipnější…

annas

Benyto, děkuji. Těší mě Vaše uznání.

kropitko

Annas,to jsem ráda,že máte na odpovědích dobrou náladu,ne vždy tomu tak je…! Já o tu dobrou náladu zrovna přicházím a díky odpovědím…

annas

Kropítko, co takhle změnit lokál. Přece nejlépe vychlazené pivo je ze sedmého schodu.

BENYTA

Annas,mám dojem ,že kropítko už to udělala,dle mého je už venku,tady jí „nevidím“.

annas

Taky se mně zdá.

kropitko

Ano správně,zbaběle jsem utekla a změnila lokál,ono je to někdy lepší.