rottkiw

Jakou máte nejraději večeři ? (Když tak může být i recept) :)

Nejlepší odpověď
Deli

Tu, na níž mne pozve příjemný muž a nemusím ji vařit 🙂

Poslední taková byla, když můj manžel v září vyhlásil poslední letošní grilování, přivezl točené pivo, roztopil gril a připravil báječnou večeři!

Další odpovědi
briketka10

JAK ŘEKL BARBAKAN SE SÁDLÍČKEM,TŘI PLÁTEČKY,ALE Z PLECKA (JEDEN SEŽERE KOCOUR),TROCHU SÓJOVÉ OMÁČKY,JEDNA FEFERONKA..TATARKA A BRAMBŮRKY NA CRISPU MŇAM MŇAM..CIBULKA SYROVÁ,protože je ta chřipka tak i česnek se hodí syrový pochroustat..A PAK SI NALIJU SKLENKU ČERVENÉHO SUCHÉHO VÍNKA Z MUTĚNIC.

Drap

Nejraději a nejšastěji teplou, mám rád celou řadu jídel. Dnes to bude segedin, jdu na něj

anonym

Mám rád teplou večeři a za malou chvilku si udělám: dva plátky vepřové kýty naklepu,osolím,o­pepřím a vložím na pánev s rozehřátým sádlem.Prudce opeču z obou stran,přidám na měsíčky nakrájenou cibuli,na proužky papriku a orestuji.Poté podleji a dusím pod poklicí.Až je maso měkké,přidám vody a zahustím tmavou jíškou Kno* a udělám sos .Pojídám to s chlebem nebo můžou být brambory(hranolky).

Jé,Hanulko,Ty máš krásné talíře! No a samozřejmě bezva recept!

johana 56

Dnes byla tlačenka jako řízek(musí se obalit dvakrát v trojobalu,měla by být libovější),k tomu bramborová kaše, sterilované kozí rohy a pivečko.

hanulka11

tak zrovna co je k mání dneska byla dobrůtka z hlívy ústřičné drůbežích jater a dalších příměsí sice v receptu je jíst se zelím ,mně to chutnalo s hořčicí
http://img.na­dapenny.com/t20/113­12/nadap122040811­480231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/113­12/nadap122402810­361230.jpg

samicek333

Miluju nezdravá jídla, takže já mám ráda: hranolky s cheeseburgrem a coca colou, nebo pizzu. I když je to silně nezdravé a na večer ještě víc, mně to prostě chutná a jednou za čas to ničemu neuškodí:D Jinak mi taské chutnají palačinky nebo bramboráky.

Martulka0408

Já mám nejraději italskou kuchyni a pak všechno, co je zapečený :) Oblíbila jsem si vařit v titanovém nádobí a z něj chutná všechno dobře a hlavně se mi už nic nepřichytává. Eta má suprový:)http://e­ta.cz/titanove-nadobi

poa.li

Dusím na másle hodně chřestu… asi 45min, přičemž ho trochu podlévám. Na talíř dám čerstvý chleba – ale jen střídku, bez kůrek a na ten vyklopím obsah pánve. Máslo se vpije do chleba.. a chřest je jemný a boží..