reika

Jakou máte Full HD kameru do auta?

Doplňuji:
A jak jste s ní spokojeni?

Odpovědi

Lenovo p780 v držáku na skle… nevidím důvod kupovat kameru, když můžu mít kameru+naviga­ci+telefon v jednom. :)

mosoj

Na co potřebuješ do auta Full HD ? Pojišťovna ti místo full dá půl.

arygnoc

v aute nemám, ale plánujem do kakamisy – aby som si to odfotil.
to bude selfie!!!

čo sa svet zbláznil?

Proč by se svět zbláznil? Ulehčí ti to dost práce s pojišťovnou pokud tě někdo nabourá.