hubice

jakou mastičku si koupit při hnisání uší ?

dobrý den potřebovala bych poradit hnisají mi uši teče mi z toho ohnis už asi měsíc zkoušela jsem to desinfekcí ale nepomáhá to nemáte někdo něakou radu na něakou mastičku ? nebo sprej ?

Nejlepší odpověď
brillant

Nejlepší řešení je návštěva lékaře, jedině ten dá fundovanou odpověď on.

Další odpovědi
gecco

Mně tyhle dotazy nepřestanou fascinovat…!

Člověk neví, co mu je, hnis mu teče z uší, ale k doktorovi nepude a nepude…!
:-OO

Hele – Hubice – jestli si chceš přivodit hluchotu, zánět čelních nebo obličejových dutin, zánět mozkových blan etc, uši si prostě zašpuntuj a vy*er se na mastičky…
V opačném případě mazej k doktorovi – stačí zejtra (na pohotovost nemusíš, když už se s tím měsíc patláš!!).