Zibner

Jakou mastí se potírá hrudník při nachlazení?

Pomůže to průchudnosti průdušek nebo tak něčemu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tato je výborná
http://eshop.fin­club.cz/cleaners-and-cosmetics/mast-pri-nachlazeni
a nebo z drogerie Psí sádlo
Doplňuji:
http://ryma.he­ureka.cz/dr-weiss-psi-sadlo-mast-75ml/specifika­ce/#section

Další odpovědi
sevos

Psím sádlem.

cochee

Dneska o masti nevím, v minulosti se používalo „psí sádlo,“ ovšem jestli to byl opravdu tuk ze psa, anebo jen takový název jako třeba dneska „koňská mast,“ tak to nevím.
Doplňuji:
P.S. děkuji ostatním za nápověď, že psí sádlo je dodnes k dostání, to jsem nevěděl 🙂

anonym

Psí sádlo jak už bylo zmíněno…dá se koupit v lékárně za pár kaček :)

manon

Na"dunivý" kašel pomáhají i jiné mastné obklady – stačí i vepřové sádlo nebo rostlinný olej, kdyby nebylo nic jiného poruce.

chachar1922

Babička nám maže průdušky slivkou – nebo čím.

huxa

pálenkou, nejlépe 50% a víc, možno také pít :)

láďa1

Já používám koňskou hřejivou mast.

Conchus

Můžeš čímkoliv, ale musíš věřit, že ti to pomůže.