STUDENTKAEVA

Jakou masku na karneval?

Na karneval chodím každý rok (jako pořadatel) už ted začínám přemýšlet o masce.Chci něco origiálního,ovšem nechci chodit do žádné půčovny..Chci si to nějak vyrobit sama popř. něco málo si přikoupit.
Neznáte něco originálního a zárověn lehce sehnatelného?
Za čarodějnici jsem byla 3× za princeznu 2× 1× za vikinga
Za co vlastně chodíte vy popř. vaši potomci?

Odpovědi
Nechápavé

Jdi za karkulku :)
Doplňuji:
Si na sebe hodíš jen červené oblečení a kapucu cervenou a košíček do ruku a máš to v cajku :D

marci1

Co třeba za andílka ? 🙂
https://www.go­ogle.cz/search?q=kos­t%C3%BDm+and%C4%9Bl&cli­ent=firefox&hs=JQt&r­ls=org.mozilla:cs:of­ficial&channel=sb&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=6jfO­U4L1CMSh7Aa7wY­HABA&ved=0CAYQ_A­UoAQ&biw=1349&­bih=610

Nevíteto?

Já byla jednou za Indiánku 🙂, můžeš jít ještě za berušku, kytku, vílu, nebo mořskou pannu 🙂