dědapetr

klasická

A také zdravotní a relaxační.

JájsemRaibek

klasická

suaeda

thajská protahovací (prokřupávací)

Doplňuji:
Thajskou masáž jsem měl jen dvakrát. Jednou v originále v Thajské Ajuthaji a ta byla naprosto nedostižná. Stará paní, která neuměla ani slovo anglicky, mne dvě hodiny protahovala a promačkávala reflexní body. Po celé masáži jsem byl jak znovuzrozený. Nadšený touto akcí jsem si masáž nechal provést u nás ve městě. Ano masáž provádějí rovněž Thajky, ale vše bylo hodně ošizené. Masérky mají přes den hodně klientů a tak jsou utahané a nemají sílu. Tato masáž byla provedena hlavně pomocí chůze po zádech. Žádné protahování kloubů ani akupresura. Po akci jsem byl ještě víc rozlámaný a řekl jsem si, že v Čechách nikdy více.
Doporučuji všem. Kdo se dostanete do Thajska tak si nechte provést tuto masáž v místním hotelu.

gecco

thajská protahovací (prokřupávací)

A nejvíc mne vždycky pobaví, jak si mne ta drobná holka zvedne na nohy k protažení zad…
😉

Karel25

klasická

Já osobně, jelikož jsem sportovec, dávám přednost sportovní masáži a klasické. Rozhodně můžu jen a jen doporučit, mrkněte: http://www.vi­vafitnes.cz/we­llness/masaze-16.html
Každá masáž má 15 minutové předehřátí v sauně, takže opravdu paráda!

KarolínaNovo

thajská protahovací (prokřupávací)

Mně se nejvíc osvědčili Thajské masáže https://www.gol­dhandthaimassa­ge.cz/cz/masa­ze . Vyzkoušela jsem jich už několik a tyto mi sedí nejvíc. Je to možná i pěkným prostředím a dobrým masérem. Důležité pro mě je to, že si u masáže skvěle odpočinu a masáž je mi příjemná.

Michálek1245

Hele mě se asi nejvíc líbí erotické masáže Praha pro páry od https://erotic­massagesgold.com/ proč? protože to je super intimní záležitost, kterou si s manželkou tak jednou za půl roku užijeme. Je to fakt super a doporučuji to každému, kdo to ještě nezkusil. 😉 Taková intimita, když vás masíruje někdo cizí, to jste ještě nezažili. 😉

veselator1

Ty párové erotické masáže jsou super! Z vlastní zkušenosti taky můžu doporučit. Byli jsme na tom se ženou asi před měsícem a oba jsme si to užili. Ten salon, na který odkazujete teda ale neznám, každopádně díky za tip. My byli tady – https://www.ma­taharisalon.cz/cs a pokud se rozhodneme někdy jít znovu, tak asi zase půjdeme tam.

Michálek1245

S manželkou nám oběma vyhovuje erotická párová masáž od https://erotic­massagesgold.com/ … Je to hodně intimní, prohlubuje to vztah, snižuje to riziko nějaké nevěry a hlavně to snižuje riziko žárlivosti. Navíc jsme po tom oba dva tak nadržení, že bych vám přál vidět to rodeo, které nastane ještě většinou po cestě autem domů. 😉

Kořínekfilip

Za mě jednoznačně vede erotická masáž, konkrétně nuru masáž. Já pravidelně chodím sem: https://masaze-princess.cz/nuru-masaz/ . Jedná se o perfektní propojení masáže a sexuality a dokážu se při tom naprosto uvolnit.

zjentek

masáž penisu ..ale, přesně nevím proč ;q

Jakub Tlapal

Taky mi v nabídce chybí erotická masáž 😁 . Přitom je to to nejlepší co může být 😁 . Každý chlap by mi dal za pravdu. Kdyby nám ženský nevymýšleli zbytečné dárky, o které skoro nikdo z nás nestojí a dali nám ke všemu erotickou masáž tady , tak by udělali nejlíp 😁 .

JájsemRaibek

Joo, ta je fajn :)