Jakou mám šanci, že vyhraji u soudu s Paparazzi?

např.: Chci se soudit!

Odpovědi
standa

Od nového roku docela slušnou, protože jednání dotyčné osoby by mohlo za určitých okolností naplňovat skutkovou podstatu nového trestného činu STALKING, nebo-li nebezpěčné pronásledování.

Hlavní znaky stalkingu

Mezi nejdůležitější hlavní znaky patří opakované a dlouhodobé obtěžování jiné osoby (ať už známé či neznámé), nevyžádanou a nechtěnou pozorností.

Ale velmi důležitá bude úroveň důkazních prostředků…, tak zvažte co máte v ruce.