denik

Jakou mám šanci na odškodnění při pádu na městském chodníku? mám loket a zápěstí v sádře. Doba léčení 4–6 týdnů.

Nejlepší odpověď
arygnoc

musíte udalosť doložiť – fotodokumentáciou, svedeckou výpoveďou, lekárskou správou (podobne ako poistnú udalosť).

ale to neznamená, že máte vyhrané.
pokiaľ mesto/obec obháji, že z objektívnych príčin ošetriť chodník nemohlo, odškodné nedostanete.

ponaučenie:
prispôsobte chôdzu stavu chodníka.

;-Q

Další odpovědi
Reezo

Řekl bych, že nulovou. Nikdo tě jen tak neodškodní kvůli tomu, že neumíš chodit…