šušnílek

Jakou mám napsat charakteristiku na Karla Gotta? Podle 13-tiletého dítěte a podle starší babičky?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle zadání a podle svých vlastních schopností. Pokud Vám vyučující zadávají takovéto úkoly, tak nejspíš proto, abyste si s nimi poradili. Jsi na PORADNĚ. Toto není školní web.

Další odpovědi
www

Naprostý souhlas s Ocko, pouze tě navedu.
Představ si jak vidí toho zpěváka dítě a jak babička, pak můžeš začít psát dú 😉 Nebuď líná!
Doplňuji:
Pro tebe bude navíc vhodné zjistit si nejdříve význam slova charakteristika. To ti prozradí učebnice, nebo Google.

led

Nepoviem oficiálnu charakteristiku, ale jeho život sa skladal z drobných víťazstiev i prehier, ktoré mu pomohli vyhrať nad sebou a za živa dosiahnúť na Nebo.
Skús si pozrieť film „Hvězda padá vzhůru“, uvidíš veľa z Karla Gotta a jeho ceste za slávou. Strakonický gajdoš novej doby aj s jeho omylmi.
Karel Gott – učeň, ktorému sa splnil sen. Sníval o sláve a ovládnutí sveta… oboje sa mu splnilo, stal sa slávnym a spevom ovládol svet. Stal sa spevákom, ktorý súťažil so slávikom, spevákom, ktorý si podmanil a spájal svojim spevom ľudí rôznych názorov, pohlaví, vojakov znepriatelených strán i chovateľov jakov pod Himalájmi. Človek, ktorý si vďaka svojmu hlasu, talentu a práci zaslúži Nobelovu cenu mieru, ktorého spev spája národy.