Jakou malířskou pistoli?

Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit k vánocům malířskou pistoli a našla jsem několik recenzí. Chtěla bych mu koupit tu z tý televize. Našla jsem něco tady na stránce http://www.malirskapistole.cz a pak bych se chtěla zeptat, jestli se někde dá koupit levnějc? Nechci nic z Aukra, protože tam to prodává kdejaký polák a chci danový doklad a záruku. Díky. Kdyby šel nějaký slevový server nebo tak něco.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Také po nějaké pokukuji. Bohužel nemohu poradit, nemám žádné zkušenosti. Rozhodující je ale tvar a variabilita trysky. je důležité aby vzduch vytvaroval paprsek barvy tak, aby se nerozstřikoval a tvořil ostré rozhraní.
Viděl jsem v chodu pouze předraženou Boschku. U té to ale fungovalo perfektně.
Dalo se stříknout do rohu místnosti a nemusela se druhá stěna zakrývat nebo jen tak pro jistotu. Takže doporučuji nákup podle reálné zkušenosti.

Další odpovědi:

Zlatý

Koupil jsem ji před více než rokem,právě na Aukru,včetně daňového dokladu,záruky a všeho co k tomu patří.Už si odmakala dost,u bráchy,kamarádů a používám ji i já.Zatím bez jakýchkoliv poruch.Tenkrát byla v akci,novinka, pouze pro uživatele Aukra za cca 760,- Kč,včetně poštovného.Nabízel je český obchod,myslím,někde od Brna.Levnější,než je v odkazu jsem neviděl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.