pizlicka

jakou malbu v loznici na zdech a jakou tapetu za postel,pokud je postel z cerne kuze,se zlatym ramovanim??

postel je manzelska,černá kuze,zlate ramovani.prostor měri 365cm krat 250cm,takze je malá.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já osobně bych zvolila světle béžovou nebo svěle šedou.

Další odpovědi
JájsemRaibek

pizlicko, to je celkem jedno. Když spím, tak mám zavřený oči a malbu ani tapetu nevidím a pokud šu…m, tak mě nezajímá malba ani tapeta :)

zzzlatokopka

Taky bych tam doporučila spíš nějakou světlou. Jakou máš podlahu?

da ny

Velmi ráda jsem se zbavila manželské postele/letiště s černě polstrovanými boky..
Doma bych již černou barvu nechtěla.
Tmavý nábytek sice může vypadat elegantně, ale je na něm denně viditelný prach (nebaví mne utírat tak často :)).
http://www.pros­teradla.cz/cer­na.html
Celkový dojem bude vytvářet hlavně barva povlečení.

pizlicka

JÁ jsemraibek nešu...... takze koukam do stropu 🙂 malbu potrebuju 🙂

JájsemRaibek

Sakra 40 letá ženská a ne jako? No totok? A tak krásná, s kytičkou ve vlasech, no to není možné. :DD

pizlicka

vtipálku 🙂 ja se miluju z lasky

JájsemRaibek

:DDDDDDDDDDD

kapka

Nektery zensky si stihnou prohlizet malbu i pri tom. :D Takze bych navrhovala cervenou, pry povzbuzuje chut na sex. :)

pizlicka

naopak,potrebuju usměrnovaci barvičky 🙂

gagaga

to ja bych radsi koukala na tu tapetu :p

  • iv-

pizlicka

chichi. s tím naším komentátorem asi raději taky tu malbu 🙂