káťa11

Jakou mají trvanlivost doma dělané čoko lanýžky?

Nemáte někdo ponětí? Chtěla bych je dělat jako vánoční cukroví ale nevím jak moc dopředu můžu..měsíc..?

Nejlepší odpověď
hanulka11

takové cukroví dělám tak nejvíc 10dnů před svátky – myslím, že je zbytečné je dlouho skladovat …pokud máš místo někde v chladnu tak si je udělej, ale je to myslím zbytečné

měsíc před se dělají takové pochoutky, které potřebují čas k rozležení