Geesha

jakou mají hmotnost boty steel?

originální kolem 15 dírek??

Odpovědi
badisko

o5 uplna otazka ..:D tak 7 budou lehci nez 11 .. tipuji 1200 g (1 bota) ale boty steel nedoporucuji :D nejsou trvale a rychle praskaji proste jejich odolnost je nizka …
pokud si chcete poridit tezke boty spise doporucim boty znacky Bustagrip
Busta grip 10 dirkove ..vazi 900 g (1 bota) velikost 7,5
mrknete se tady .. http://www.roc­kfashion.cz/bo­ty-bustagrip/0/?ref=­rockfashion&pat­h=346&style=1 osobne je mam leta a nejevi znamky opotrebeni nikde nepraskaji a podrazka drzi ..:D jsou spise jako vino cim jsou starsi tim jsou lepsi :D