Jakou má „hodnotu“ cca 5kg sušených kaštanů (tzv.koňských) ?

Děti ze vsi přinesly „nevyžádané“ kaštany, prý pro zvířátka. Je toho cca 5 kg. Dávala jsem jim nějaké perníky a čokoládu, ale tvářily se všelijak…Z jejich náznaků jsem pochopila, že se jim to zdá málo. Nemůžu nikde najít případnou výkupní cenu a nechci být za lakomce, ale ani za blbce.
Doplňuji:
Děkuji, odhadovala jsem to správně okolo těch pěti kč/kg. Ona je někde poblíž pouť, tak děti asi potřebují na kolotoč :))

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás 5kč /kg
Doplňuji:
Děti dneska chtějí jen peníze .

Další odpovědi
Drap

Minulý rok místní MS vykupovalo 1 kg za 5 Kč. Na výdělek zřejmě nelze dnes kaštany sbírat.

anonym

Zde máš cenu : http://www.na­turway.cz/pro­dukty/kastan-plod-rez/
(kg stojí 79 s DPH)

anonym

ad. rybarada- ten odkaz, který jsi dal, to je na jedlé kaštany. Uvedla jsem, že se mi jedná o tzv.koňské kaštany, to jsou plody jírovce madal, kterým se říká kaštany.