odik

Jakou má Fantomas tvář?

Teď ho dávají v TV. Každý ho zná s tou „šedivou maskou“. Když do něj někdo uhodí, tak ho to nebolí. Stal se na něm nějaký chemický pokus, který ho změnil nebo je pouze „svalnatý“ a pravou tvář dobře maskuje? Víte někdo, jak „vznikl“?

Nejlepší odpověď
flodur

http://tn.nova­.cz/red/film/ta­jemna-legenda-jmenem-fantomas.html

Další odpovědi
mojitek

Kazdopadne v Arabele hral Fantomase Fr.Peterka bombarďák každým coulem 😉

Ajeto

Já bych řek, že gumovou. Víte co je guma!?

bizonka

Myslim,ze ho vyprdel Funnes