marek.29

Jakou kvalitní TV do 15 tisíc?

Limit je jen cena a mělo by to mít jak SCART, tak HDMI, USB.. A přehrávat většinu PC video formátů (.mkv, .avi, .mp4 apod.). Dále je podmínkou web. prohlížeč.
Doplňuji:
OK úhlopříčku přes 100cm ale zase max. 115. Po Samsungách sem se díval i SONY jsem měl v hledáčku ale myslel jsem spíš konkrétní zkušenosti např. co máte doma a co tomu chybí třeba model XY, postrádáte tam důležitou funci a model XY2 je v mém cenovém rozmezí a funkci už má :)

Odpovědi
Krepy

Zdravím, podle tvých kritérií lze poznat, že žádáš tzv. „chytrou televizi“
Takové televize (s web prohlížečem, překrávač různých formátů apod.) má ve své ponuce například SAMSUNG. Myslím si, že pokud teda zvolíš SAMSUNG, tak neprohloupíš. Dále je ještě vynikající výrobce „chytrých televizí“ také Panasonic, ale s jistotou mohu prohlásit, že pokud musí mít WEB prohlížeč tak SAMSUNG.
Doplňuji:
U SAMSUNGU ale bude problém s tou cenou. Nejsem si jistý zda se s tvými požadavky vejdeš do této sumy…

zjentek

za ty prachy koupíš třeba Sony, ale záleží, jakou bude mít uhl. ..doplň

HouseParty

Nevíme jaká je pro tebe třeba minimální úhlopříčka, ale tohle vypadá celkem slušně :
http://www.al­za.cz/42-panasonic-tx-l42e6e-stribrna-d397096.htm
Má integrovanou wifi, včetně prohlížeče, HDMI,SCART i USB a i ta úhlopříčka je myslím dostačující, takže snad odpovídá.

mosoj

Kupovat TV která nemá DVBT 2 je vyhazování peněz.

bolak

Šetři prachy a kup si nějakou za 6 litrů, protože cokoliv je dneska kvalitní, bude za dva roky vykopávka.