Daniela179

Jakou koupit venkovní bezpečnostní kameru s nočním viděním? Na zboží jich je spousta ale kterou si vybrat???

Odpovědi
anonym

zkuste si vybírat aby byla vodotěsná z vyhříváním,po­dívejte se třeba na firmu Flajzar sexce zabezpečovací technika mají dobré produkty i za rozumné ceny,jinak kamer je opravdu veliký výběr,když my vybírali málem jsme se v nabídce ztratili

atriplex

Základní otázka je – kolik chcete investovat. Bez této informace nelze podat adekvátní odpověď. Jedná se o takový druh zboží, kde cena kopíruje kvalitu.