Pokročilý

Jakou koupit váhu s přesností 0,01 g?

Dobrý den, chci koupit váhu s rozlišením a přesností 0,01g. Nechci koupit, ale žádný šunt od Vietnamců. Poradíte mi někdo nějakou kvalitnější váhu nebo alespoň značku, na kterou se zaměřit? Děkuji.

Díky. Já měla na mysli do cca 500 g a nemusí být kapesní. Ideální vážící plocha cca 15x15 cm. Jde mi o to, aby to nebyl nějaký nepřesný šunt. Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Stříbrný

Mám podobnou, na jakou odkazuje barbakan, za cca podobnou cenu, akorát její váživost je jen 150 g, což mi ale nevadí. Protože mně také záleželo na tom, aby byla přesná, koupil jsem si kalibrované závaží (mimochodem stálo asi 2× tolik než samotná váha :) ) a váha ukázala přesně, nemusel jsem ji justovat. Tyto kapesní vážky mají piezzoelektrický tenzometrický vážicí prvek.

Zlatý

Na Aukru jsem koupil kapesní váhu 500g/0,01 za 130 Kč. Kontroloval jsem její přesnost laboratorním závažím a je naprosto přesná. Nevýhodou je malá vážicí plocha 5x5 cm.

Bronzový

Pokud chceš kvalitnější přesné váhy, podívej se po značce VIBRA nebo SOEHNLE. Nic kvalitnějšího za rozumné peníze neseženeš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.