Jakou kosmetiku na aknózní pleť?

Dobrý den, mojí dceři je 16 let, ráda by se líbila chlapcům, ale má problémy s akné, poradíte mi někdo kosmetiku k tomu určenou? Děkuji moc! Dana

Odpovědi
Jivinho

Clean and Clear, funguje… Ale je to potřeba pravidelného používání. Nebo si jen často mýt obličej čistou vodou a nesahat si na něj rukama..

LuciJe

Mám dobrou zkušenost s kosmetikou Bioderma (zelená řada), konkrétně „trojkombinací“ pleťová voda, peeling a krém v hranaté tubě (má víčko obdélníkového průřezu, narozdíl od ostatních kulatých). Kosmetika se prodává v lékárnách a je trošku dražší (ne zas o moc), ale velmi účinná.

Na akné můžete dále použít i přírodní prostředky, hodí se zejména levandulový, rozmarýnový a hlavně tea tree esenciální olej.

jelineko

Zkuste preparaty z řas z mrtvého moře.

nelinka611

moje kamaradka použiva pevonia botanica,maji tam docela pekny vyběr,tak se podivejte.Musim uznat ze je to velice kvalitni kosmetika.www­.pevonia.cz