Deawon88

Jakou korunku na horní stoličku?

Celoporcelánovou za 5000 nebo kovovou s bílými boky za 3500? Ani ne tak o cenu mi jde kolik jednotlivé druhy vydrží. Např. aby mi porcelánová při skousnutí hned nepraskla. 27let.Děkuji

Odpovědi
iceT

Mě zubařka tvrdila, že porcelánová je nafurt. Mám celokovové. Myslím, že na stoličky by celokovová mohla stačit, stejně ti to ůsměv kazit nebude.

mosoj

Já mám na horní jedničce akrylovou již čtyřicet let. Tak vo co go. Rozhoduj se podle tvých pěněz.