marketa54321

Jakou knihu si mám koupit, pokud se chci dozvědět, jak číst v lidech – proč se tak či onak chovají?

Snažím se nějakou takovou najít, ale asi mi to po večeru málo myslí a nevím, jaký název ještě do googlu zadat, abych takovou našla…a třeba jste ji četli ;)
Doplňuji:
gecco – no jasně, ono psychologie není vůbec široký pojem;) to je jako bych se ptala na tip, co si mám dát na večeři, a někdo napsal „normálně to lidi kupujou v obchodech nebo pěstujou a říká se tomu jídlo“

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Dobré je přečíst si něco o řeči těla, pokud chceš nějaké chování, tak musíš hledat to konkrétní např. „agresivita“. Dobrý je taky Freud nebo Jung.

Další odpovědi
gecco

Normálně tohle lidi studujou pár let na VŠ – psychologie se tomu říká…
😉
Doplňuji:
K Doplnění:
…" pokud se chci dozvědět, jak číst v lidech – proč se tak či onak chovají"…
No jo – ale lidé mají tak širokou škálu chování – a tak dokáží to, co si opravdu myslí, důmyslně skrývat, že ono to fakt zabere pár let intenzivního studia…
😉

Eglantine

O řeči těla jsem četla tuhle: http://www.gra­da.cz/jak-prokouknout-druhe-lidi_6128/kni­ha/katalog/

Řekla bych, že je dobře a srozumitelně napsaná. 🙂

anonym

Psychologie,ne­uropatologie…

marketa54321

gecco – to jo ale je fajn vědět, které knížky za stojí a u kterých začít ;)

gagaga

zacnete napriklad nejakou knihou o reci tela..
to Vam o cloveku taky hodne napovi..

  • iv-