Nikkol

Jakou knihu jste přečetli nejrychleji a za jak dlouho?

Nejlepší odpověď
kapka

To záleží, kolik je v té knížce textu a kolik má člověk času na čtení a taky, jak je unavený.
Nejlíp se mi, co se toho času a únavy týče četlo určitě v dětství a v -nácti letech. A pokud budu brát v úvahu středně silnou prózu, tak se dá přečíst tak za dva dny, když to člověka chytne a sedí u toho skoro pořád. Těch knížek, co jsem rychle přečetla, bylo asi víc, ale s jistotou si vzpomenu třeba na Mlčení jehňátek. Nejdřív jsem viděla film a pak si přečetla ještě tu knížku. Dýl jak dva dny mi to nezabralo.

Další odpovědi
iceT

Kdysi dávno to bl Opičí král-ten mi trval asi dva dny-byla to kniha A4 asi 400 stránek.Ne­konečný příběh podobné výšky,šířky asi tři dny.
Kompletní série Harryho Pottera týden,ale to jsem neměla co dělat,tak proto.
U mě dost záleží jak mě příběh chytne,pokud hned zkraje,tak to pak dost frčí až mám z očí šmouhy.Když mě ale knížka moc nebaví a přesto ji chci dočíst,tak i týden,no.

Deli

O jazýček kratší.
Do 24 h a druhý den ještě jednou. Síla.

LeeLee

Brisingr ( 600 stran ) od Paoliniho – na jeden zátah zhruba 5, 6 hodin

fcoop

Slabikář – 1 rok.

roxy52

Knížku vkladní.Vlastně tam ani pomalu nebylo co číst,takže to přečtení byla otázka na pár vteřin :((

Pomelo74

Nedávno jsem přečetla Pusinku.Docela mě to chytlo,měla jsem to přečtené asi za jeden den.

baghira

Ota Rambousek, Jenom ne strach.
Začal jsem večer… a skončil ráno. Je to sice docela útlá knížka, ale silná.