Avatar uživatele
Nikkol

Jakou knihu jste přečetli nejrychleji a za jak dlouho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, kapka, Kerberus před 4674 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

To záleží, kolik je v té knížce textu a kolik má člověk času na čtení a taky, jak je unavený.
Nejlíp se mi, co se toho času a únavy týče četlo určitě v dětství a v -nácti letech. A pokud budu brát v úvahu středně silnou prózu, tak se dá přečíst tak za dva dny, když to člověka chytne a sedí u toho skoro pořád. Těch knížek, co jsem rychle přečetla, bylo asi víc, ale s jistotou si vzpomenu třeba na Mlčení jehňátek. Nejdřív jsem viděla film a pak si přečetla ještě tu knížku. Dýl jak dva dny mi to nezabralo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Kdysi dávno to bl Opičí král-ten mi trval asi dva dny-byla to kniha A4 asi 400 stránek.Ne­konečný příběh podobné výšky,šířky asi tři dny.
Kompletní série Harryho Pottera týden,ale to jsem neměla co dělat,tak proto.
U mě dost záleží jak mě příběh chytne,pokud hned zkraje,tak to pak dost frčí až mám z očí šmouhy.Když mě ale knížka moc nebaví a přesto ji chci dočíst,tak i týden,no.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

O jazýček kratší.
Do 24 h a druhý den ještě jednou. Síla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LeeLee

Brisingr ( 600 stran ) od Paoliniho – na jeden zátah zhruba 5, 6 hodin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Slabikář – 1 rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Knížku vkladní.Vlastně tam ani pomalu nebylo co číst,takže to přečtení byla otázka na pár vteřin :((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

Nedávno jsem přečetla Pusinku.Docela mě to chytlo,měla jsem to přečtené asi za jeden den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ota Rambousek, Jenom ne strach.
Začal jsem večer… a skončil ráno. Je to sice docela útlá knížka, ale silná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek