Black_Pearl

Jakou klávesovou zkratkou vyměnit pravý ctr za levý?

Hrála jsem hru a nemohla jsem si vzpomenout na jednu klávesovou zkratku a nějak jsem si přepnula levý ctrl, alt a ostatní za pravý. Dříve jsem používala zkratky levý ctrl+c a další, ty teď nefungují. Fungují mi zkratky pravý ctr+c apod. ale ty dříve nefungovaly. Takže to mám nějak naopak a nevím jak to dostat zpátky.

Odpovědi
Zbynas

Pravděpodobně hra přemapovala klávesnici. Musíš to ručně dle tohoto návodu naházet zpět: http://myego.cz/i­tem/prohozeni-caps-lock-na-altgr-a-scroll-lock-na-caps-lock/category/win­dows-vista/group/pc-windows