DDarent

Jakou klávesnici (herní) byste mi doporučili? (podsvícenou)

Doplňuji:
Ta mně taky docela zaujala, ale to chlazení, to je prostě větráček nebo něco jako klimatizace???

Nejlepší odpověď
anonym

napsal sem k ní i recenzi

to je jen takový mini větráček, takové menší +

dle něj se nerozhodujte. Dle zvuku jde poznat, že běží a spíše z něj budete mít revma.
Vyděláte jej z balíčku a nasadíte do klávesnice, do otvoru blíže k obrazovce PC. Pokud nemáte sluchátka, tak budete radši bez něj.
Také sem myslel, že to bude uvnitř a bude mi to chladit dlaň, ale neni to ani moc potřeba :) ruce se vám vůbec nepotí díky plastu, z kterého je vyrobena a navíc žádná součástka uvnitř nehřeje. (oproti notebooku)
Jediné, co je teda špatné je to, že po zapojení klávesnice či zpuštění PC musíte pomocí dodaného softweru vypnout podsvícení toho znak Tt, jinak vám vypálí oči 🙂

Zdroj: http://www.al­za.cz/thermal­take-esports-challenger-pro-cz-d222840.htm#popis

Další odpovědi
MrGandy

Machrovinka. Trochu ti to ze spodu fouká..

http://www.al­za.cz/klavesni­ce-saitek-cyborg-keyboard-d93188.htm

Tato klávesnice je myslím pro hráče ideální. Můžete změnit intenzitu podsvícení a změnit jeho barvu …