Deli

Jakou karetní hru máte nejraději?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejradeji mam prsi , protoze umim jen prsi.
🙂 -iv-

Další odpovědi
baghira

S dětmi prší, protože ho umí.
S počítačem poker, protože mě to baví.

anonym

Kromě canasty (rozšířenost a společenský význam), bridž, který vyžaduje kombinační a taktické myšlení jako šachy a je hrou lordů.
P.S. poněkud překvapuje absence českého fenoménu – mariáše.

gnosis

prsi a zolik.

anonym

Canastu.

Terryle

Záchod a válku! Nejlíp kombinovaně – napřed si naškudlit záchodem, co to dá, a pak válčit, dokud nezblbnete. Ideálně ve čtyři ráno, když už si z nevyspalosti připadáte jako opilí. Zábavnější hra neexistuje :o)

Janča169

Vole lechni a Kenta