Jakou kapacitu má místní schránka soukromých zpráv? Je neomezená ?

Nikde jsem to nedohledala.

Nejlepší odpověď
anonym

To musíš probudit zdejší administrátory a zeptat se jich. Záleží, jakou mají vymezenou kapacitu na serveru. Ale jelikož jde jen o text, tak se dá říct, že neomezenou. Kdybychom spočítali velikost všech vložených otázek a jejich odpovědí, měli bychom jen pár MB.
Doplňuji:
…pár mega, to jsem ještě přehnal.