panxnotdead

Jakou jste dostali nejsměšnější poznámku?

Já jsem dostal: Záměrně odpovídá špatně. nebo: Strčil kamaráda mezi kachny.

Odpovědi
anonym

Od cizí učitelky – „…pobodal mého žáka…“.
Ale směšné mi to bylo až po nějakém čase (pravda, dnes už je to něco přes čtyřicet let)…
😁

SteimlX

Ředitelská důtka. „Za vyhazování předmětů z oken a zasažení pracovníka Telecomu nůžkami do hlavy.“ a pod tím bylo, " tiskopis s důtkou byl předán již před třemi týdny, ale údajně mu ho roztrhal pes" …
musím k to mu dodat, že jsem ho do hlavy netrefil a navíc se tomu docela chechtal, když jsme po něm házeli obsah penálů…
jo a pak taky „V pátek plival v šatně na strop“…

anonym

Z jiného soudku. Jeden žák si donesl omluvenku na den kdy chyběl. omluvenka byla účet za záchytku. Profesor to akceptoval a omluvil mu ten den. 🙂

arygnoc

„vyhodil vyučujúceho profesora matematiky z triedy a látku študentom sám vysvetlil.“ – podpísal to sám veľký riaditeľ.

v druháku na strednej.
bol to blbec, ktorý matiku vôbec nevedel.