Pokročilý

Jakou jste četli nejzajímavější knížku?

A co vás na ní zaujalo??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Nejzajímavější ? Když pominu vklaní knížku, kde mne zaujala výše stále klesajícího konta, tak nelze jednoznačně odpoědět. Za svůj život jsem přečetl spoustu zajímavých knížek, a každá z nich mně v dané době něčím zaujala. Nechci tady žádnou jmenovat, abych tím neodsunul do pozadí jiné, stejně zajímavé .

Zlatý

už o té knize budu dnes psát podruhé, ale nevadí, protože neměla zkrátka konkurenci: Neale D. Walsch - "Hovory s Bohem" (I - III). Co mě na ní zaujalo? Naprosto všechno. Od čtivé formy (jakoby záznam dialogu) až po strhující obsah, který odpoví na otázky týkající se úplně všech aspektů života. Jsou to léta letoucí, co jsem ji četl; dodnes se k ní vracím.

Zlatý

Vybrat jedinou knížku je pro mě docela problém. Ale za poslední dobu to bude zřejmě knížka od Mathesona Jak přicházejí sny. Knížka o životě po životě vy právěná příběhem. Velmi čtivá (sice začátek nic moc) a jsou v ní zahrnuté všechny možné formy konce.

Pokročilý

Miluju knížky od Jacqueline Wilsonové. Každá je jiná a každá má jiný příběh.Ty knihy co píše je spíše pro mládež nějaké jsou pro 8 leté děti a nějaký určené pro 13 leté děti.Nějakou bych si rozhodne přečetla mám jich doma hodně okolo 20 knih.

Bronzový

Nebezpeční andělé-Francesca Lia Bolck
Krásně pohádkově vyprávěno, ale strašně smutnovážný jako celek.
Ale jinak mám rád sci-fi třeba od Neffa bo nedávno zesnulého Harry Harrisona.

Stříbrný

ad quentos: nepodezírej mě, že se opičím, ale chtěla jsem také napsat Hovory s Bohem. Tak přidám ještě Tajemství a Tajemství přitažlivosti a od Louise Hay Miluj svůj život
Doplňuji:
Tyto knihy učí jak pozitivně žít, jak se mít rád a jak přitáhnout do života jen samé dobré věci, události a lidi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.