Avatar uživatele
panxnotdead

Jakou jste četli nejzajímavější knížku?

A co vás na ní zaujalo??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, SteimlX před 4169 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejzajímavější ? Když pominu vklaní knížku, kde mne zaujala výše stále klesajícího konta, tak nelze jednoznačně odpoědět. Za svůj život jsem přečetl spoustu zajímavých knížek, a každá z nich mně v dané době něčím zaujala. Nechci tady žádnou jmenovat, abych tím neodsunul do pozadí jiné, stejně zajímavé .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

už o té knize budu dnes psát podruhé, ale nevadí, protože neměla zkrátka konkurenci: Neale D. Walsch – „Hovory s Bohem“ (I – III). Co mě na ní zaujalo? Naprosto všechno. Od čtivé formy (jakoby záznam dialogu) až po strhující obsah, který odpoví na otázky týkající se úplně všech aspektů života. Jsou to léta letoucí, co jsem ji četl; dodnes se k ní vracím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Vybrat jedinou knížku je pro mě docela problém. Ale za poslední dobu to bude zřejmě knížka od Mathesona Jak přicházejí sny. Knížka o životě po životě vy právěná příběhem. Velmi čtivá (sice začátek nic moc) a jsou v ní zahrnuté všechny možné formy konce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenisek01234

Miluju knížky od Jacqueline Wilsonové. Každá je jiná a každá má jiný příběh.Ty knihy co píše je spíše pro mládež nějaké jsou pro 8 leté děti a nějaký určené pro 13 leté děti.Nějakou bych si rozhodne přečetla mám jich doma hodně okolo 20 knih.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Nebezpeční andělé-Francesca Lia Bolck
Krásně pohádkově vyprávěno, ale strašně smutnovážný jako celek.
Ale jinak mám rád sci-fi třeba od Neffa bo nedávno zesnulého Harry Harrisona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

ad quentos: nepodezírej mě, že se opičím, ale chtěla jsem také napsat Hovory s Bohem. Tak přidám ještě Tajemství a Tajemství přitažlivosti a od Louise Hay Miluj svůj život
Doplňuji:
Tyto knihy učí jak pozitivně žít, jak se mít rád a jak přitáhnout do života jen samé dobré věci, události a lidi

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek