Jakou jímku?

prestavujeme domek jaka jimka je levnejsi plastova nebo betonova?

Nejlepší odpověď
panenka

Ted jsem se vám ptala manžela a doporučuje vám jimku betonovou je lepší než plastová.

Další odpovědi
hambac

Ale anonym se neptal na kvalitu, ale na cenu. Číst, panenko, a pak teprv odpovídat. Cena záleží na typu, obecně nelze odpovědět.

Lucimia

Hambacu, v nadpise je: „jakou jímku“, tudíž se nedivím, že Panenka odpověděla tak, jak odpověděla.
Jinak ta betonová bude určitě dražší, ale samozřejmě také lepší.

Jakub

V každém případě plastová se jeví, jako výhodnější. Je , ovšem potřeba se orientovat ve výrobcích a v nabídkách. Jsou takové, které vyžadují betonový podklad a samonosné, které stačí usadit do pískového lože. Mezi solidní výrobce se řadí firma Beren.

Betonová jímka vyjde finančně minimálně o třetinu dráž a bývá problém s její nepropustností. U plastové to nehrozí.

Zdroj: http://www.be­ren.cz/