babča

Jakou inkoustovou barevnou tiskárnu doporučíte k občasnému použití?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já bych doporučovala, hlavně aby byla multifunkční – kopírka, zvětšovací kopírka, skener a tiskárna se separovanými inkousty. Já mám značku Epson Stylus SX 110, ale někdo má třeba dobré zkušenosti s jinou značkou.
Doplňuji:
Ještě bych doplnila, že na přiloženém CD byl úžasný program ABBYY…, který umožňuje skenovat přímo do Wordu, takže se dá s tím rovnou pracovat. Možná je to starší verze, ale funkční. Jinak ten program samotný je dražší než celá tiskárna.

Další odpovědi
Mapel

Pro občasné použití postačuje jakákoliv levná do 1000,–. Nechá se říci, že jsou všechny rovnocenné a vyrábí se už jako multifunkční. Pokud dojde tisk, tak můžete skenovat a odeslat vše elektronicky.

mosoj

Osobně používám jenom Canon. Ale pro občasné používání( bez ohledu na fotokvalitu) vychází lépe Epson. Má jiný princip ( piezoelektrický) nástřiku inkoustu než Canon a trysky tolik nezasychají. Barvy jsou normálně drahé ale u Epsona ješte dražší.
Alternativa je používat neoriginální. Já to tak dělám. Přesto jsou do Epsona dražší.

Také je důležité nemít tiskárnu někde blízko topení !!!

hanny 2

Mám EPSON a jsem spokojená,také ji používám občas.

Michal Kole

Pokud jste podnikatel tak bych doporučil i s faxem. Jinak separované inkousty je dobrý nápad. Hlavně pokud často tisknete barevně.

K zahoření není ani, když je tiskárna síťová (LAN, WiFi), že nemusíte mít trvale zaplý počítač, ke kterému je připojena k USB, ale je připojena ke switchi, routeru, hubu, bridge, či k jinému síťovému prvku a vy můžete tisknout z notebooku v ložnici a přitom můžete ležet v posteli (třeba s holkou – VŽDY s KONDOMEM) a tiskárnu máte v pracovně.

Taky existuje názor, že čím levnější tiskárna tím jsou dražší náplně.

tom004

Používám také Epsonku, Stylus SX405 a jsem spokojen.V pohodě tiskne i po delší přestávce.

auluk

Já používám barvu inkjet prink Love Nature

Zdroj: prink.cz

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.