Pokročilý

Jakou inkoustovou barevnou tiskárnu doporučíte k občasnému použití?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych doporučovala, hlavně aby byla multifunkční - kopírka, zvětšovací kopírka, skener a tiskárna se separovanými inkousty. Já mám značku Epson Stylus SX 110, ale někdo má třeba dobré zkušenosti s jinou značkou.
Doplňuji:
Ještě bych doplnila, že na přiloženém CD byl úžasný program ABBYY..., který umožňuje skenovat přímo do Wordu, takže se dá s tím rovnou pracovat. Možná je to starší verze, ale funkční. Jinak ten program samotný je dražší než celá tiskárna.

Další odpovědi:

Bronzový

Pro občasné použití postačuje jakákoliv levná do 1000,-. Nechá se říci, že jsou všechny rovnocenné a vyrábí se už jako multifunkční. Pokud dojde tisk, tak můžete skenovat a odeslat vše elektronicky.

Zlatý

Osobně používám jenom Canon. Ale pro občasné používání( bez ohledu na fotokvalitu) vychází lépe Epson. Má jiný princip ( piezoelektrický) nástřiku inkoustu než Canon a trysky tolik nezasychají. Barvy jsou normálně drahé ale u Epsona ješte dražší.
Alternativa je používat neoriginální. Já to tak dělám. Přesto jsou do Epsona dražší.

Také je důležité nemít tiskárnu někde blízko topení !!!

Zlatý

Mám EPSON a jsem spokojená,také ji používám občas.

Zlatý

Pokud jste podnikatel tak bych doporučil i s faxem. Jinak separované inkousty je dobrý nápad. Hlavně pokud často tisknete barevně.

K zahoření není ani, když je tiskárna síťová (LAN, WiFi), že nemusíte mít trvale zaplý počítač, ke kterému je připojena k USB, ale je připojena ke switchi, routeru, hubu, bridge, či k jinému síťovému prvku a vy můžete tisknout z notebooku v ložnici a přitom můžete ležet v posteli (třeba s holkou - VŽDY s KONDOMEM) a tiskárnu máte v pracovně.

Taky existuje názor, že čím levnější tiskárna tím jsou dražší náplně.

Zlatý

Používám také Epsonku, Stylus SX405 a jsem spokojen.V pohodě tiskne i po delší přestávce.

Pokročilý

Já používám barvu inkjet prink Love Nature

Zdroj: prink.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.