Avatar uživatele
babča

Jakou inkoustovou barevnou tiskárnu doporučíte k občasnému použití?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004 před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Já bych doporučovala, hlavně aby byla multifunkční – kopírka, zvětšovací kopírka, skener a tiskárna se separovanými inkousty. Já mám značku Epson Stylus SX 110, ale někdo má třeba dobré zkušenosti s jinou značkou.
Doplňuji:
Ještě bych doplnila, že na přiloženém CD byl úžasný program ABBYY…, který umožňuje skenovat přímo do Wordu, takže se dá s tím rovnou pracovat. Možná je to starší verze, ale funkční. Jinak ten program samotný je dražší než celá tiskárna.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Pro občasné použití postačuje jakákoliv levná do 1000,–. Nechá se říci, že jsou všechny rovnocenné a vyrábí se už jako multifunkční. Pokud dojde tisk, tak můžete skenovat a odeslat vše elektronicky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Osobně používám jenom Canon. Ale pro občasné používání( bez ohledu na fotokvalitu) vychází lépe Epson. Má jiný princip ( piezoelektrický) nástřiku inkoustu než Canon a trysky tolik nezasychají. Barvy jsou normálně drahé ale u Epsona ješte dražší.
Alternativa je používat neoriginální. Já to tak dělám. Přesto jsou do Epsona dražší.

Také je důležité nemít tiskárnu někde blízko topení !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mám EPSON a jsem spokojená,také ji používám občas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud jste podnikatel tak bych doporučil i s faxem. Jinak separované inkousty je dobrý nápad. Hlavně pokud často tisknete barevně.

K zahoření není ani, když je tiskárna síťová (LAN, WiFi), že nemusíte mít trvale zaplý počítač, ke kterému je připojena k USB, ale je připojena ke switchi, routeru, hubu, bridge, či k jinému síťovému prvku a vy můžete tisknout z notebooku v ložnici a přitom můžete ležet v posteli (třeba s holkou – VŽDY s KONDOMEM) a tiskárnu máte v pracovně.

Taky existuje názor, že čím levnější tiskárna tím jsou dražší náplně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Používám také Epsonku, Stylus SX405 a jsem spokojen.V pohodě tiskne i po delší přestávce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Já používám barvu inkjet prink Love Nature

Zdroj: prink.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2498 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika