Matthew

Jakou impregnaci obuvi používat obzvlášť v zimě ??? :)

Já jsem blázen do sportovní obuvy, takže ať je léto, podzim, zima, jedu si prostě na teniskách :D Nejhorší jsou ty posypové soli na chodníku, bláto a nakonec v únoru koukáte na boty a jste rádi že z nich něco zbylo.
Už se mi mockrát rozjela podrážka po zimě atd. Co tedy používat na impregnaci obuvy ? :) Mám sprej na impregnaci obuvy od Baťy, zvlášť vůči dešťům a sněhu, ale nezdá se že by to byla světoborná věc. Už se mi zase rozjíždí šev u boty a to je teprve začátek zimy. Navíc mám nohu 46 a tak sám sebe si nedokážu představit ve velkých zimních botech :D

Nejlepší odpověď
Pájo

Vyzkoušej COLLONIL – NANOPRO
http://www.srov­nanicen.cz/q/COL­LONIL%20-%20NANOPRO/

Další odpovědi
zzzzz

Já také chodím i v zimě často v teniskách mám ale boty s membránou goretex, ta zabraňuje vniknutí vody, a je na to i speciální impregnace na goretex, stála cca 200kč.