Kuře

Jakou hudbu na divadelní představení?

Dobrý den, ještě tento měsíc budu vystupovat, spolu s celým souborem, v divadle. Bude to pohádka o upírech. Ve scéně, kde bude vylézat upír jsme chtěli něco metalového, nebo tak nějak. No prostě aby tam hrály bubny, kytara, atd. Nevíte o něčem dobrém?

Nejlepší odpověď
bobánek

Inspiraci hledejte ve filmu Drácula?

Další odpovědi
led

Najdesivejšie aj v divadle je ticho.
Navrhujem:
pomalá tichá hudba sa zrýchluje a zosilňuje. Pri maxime prudké stop + tma. Po 2–3" ticha a tmy malé lokálne neostré svetlomodré spodné protisvetlo namierené nad hlavy divákov, v ktorom sa zjaví Upír za pomalého srdcového rytmu (30) bubna. Okrem Upíra sa nik nesmie hýbať. Ďalej už podľa fantázie Pomaly sa rytmus zrýchluje na normál (60), zosvetluje, ostatní sa začínajú hybať…
Bojím, bojím…
PS.
Len veľmi nestrašte deti. Deti sú veľmi citlivé.