Jakou hru koupit?

Dobrý den,
proším poraďte jakou hru na x-box 360 si mám koupit? na ceně nezáleží. Přemýšlím jestli Watch dogs a nebo Sniper elite 3. Pokud budete mít ještě jiné návrhy rád uvítám

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Watch dogs

Doplňuji:
Watch Dogs je větší konzolovka. Sniper elite bych doporučil na PC.

Pokročilý

Jiné (prosím uveďte do komentářů)

Doplňuji:
Víc než WD mě baví GTA V, kde online mod je úplně super.

Kup si míč a boty a jdi si zakopat nebo zaběhat. Vím, že to je dost od tématu, Rád bych však, aby moje odpověď nebyla považována za spam ale za pobídku s hlubší myšlenkou... Je léto v plném proudu, byla by opravdu škoda sedět u x-boxu. Pokud tedy nemáš fyzické indispozice. Pokud ano, tak se předem omlouvám :)

Pokročilý

Doplňuji:
Osobně bych ti ani jednu hru nedoporučil (hrál jsem obě). Abych to zdůvodnil: WD je hra na konzole nové generace XONE, PS4 a proto na X360 nebude grafika asi stát za moc + nevím jak na tom bude s plynulostí i na PS4 občas klesá framerate, navíc je to hra od Ubi které myslím ještě předtím žádnou podobnou hru nedělalo a proto nemá všechny věci vychytané proto bych, jak už zde padlo, šel raději do GTAV. Ale i přesto je to docela dobrá hra a stojí za to si ji zahrát. A Sniper elite, pouze pokud jsi fanoušek série. Máme ji rozehranou a přijde mi že sniperku ani nemusím vytahovat, levely jsou občas dost uzavřené a radši zvolím tichý postup s devítkou a tlumičem.

Watch dogs

Díky moc všem. Tak já asi koupím watch dogs protože gta mě moc nenadchlo a sniper elite na konzoli nedoporučujete.

Doplňuji:
Assassin's Creed

Diskuze k otázce

Pokročilý

Earl Sin

Plavala: a večer, když prší, tak si taky má jít kopat s balonem? Sorry, ale tohle není pobídka s hlubší myšlenkou, ale offtopic post. Nikde nepíše, že u toho bude sedět celý den...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.