PackaMala

Jakou hračku pro 2 leté dítě?

Dobrý den ,potřebuju schválit dárek pro syna od kamarádky jsme zvaní na oslavu a tak bjsem mu na hračky 4 kids vybrala tohle to lego DUPLO LEGO Ville 10524 – Traktor. Otázka je zda si s ním vyhraje…Příjde mi, že dnešní děti mají vše a ničeho si neváží!

Odpovědi
gecco

Nejlíp, když se domluvíš s kamarádkou – co pro syna chce (případně zda něco nepotřebuje) – sorry, ale dvouleté dítě ještě nemá šanci něco rozhodovat…
😉

Mirka02

myslím že jsi vybrala dobře ,mám neteř které budou v květnu 2 roky a něco hodně podobného dostala a hraje si stím.Ale souhlasím s gecco radši bych se s ní poradila :)

pepinam99

Ahoj, také bych se domluvila s maminkou. U nás doma třeba nejvíc frčí dinosauři: https://www.ba­bymodel.cz/hrac­ky-a-hry/playmobil/di­nosauri/
A hlavně to doporučuji z důvodu, aby se nekoupili stejné výrobky. Nám se to takhle stalo u stavebnice pro toho staršího. A hledat účtenky od stavebnice za 3000,– aby se to mohlo vrátit, byla docela legrace 🙂

Lucka Ondra

Třeba naše malá ve dvou letech milovala figurky zvířátek, kupovali jsme tuším na www.mojofun.cz stavěla z nich farmu a učili jsme se je jmenovat a zvuky.